Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne korki na drodze wylotowej z Lublina w kierunku Łęcznej. Kładą asfalt w godzinach szczytu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2019 r. o 16:58 Powrót do artykułu
A po obwodnicy trza umieć jechać!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym dzikim kraju zawsze myślało się inaczej, zastanawia mnie jakim cudem ten kraj przetrwał tak długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam DEBILNE komentarze WAM nikt i nic nie pasuj Trwajcie dalej w swoim niezadowoleni a skeucicue swoje życie o 15 lat dla nas  optymistow to super dane A POZA DYGRESJA TO PRACE BYŁY OGŁASZANE DUŻO WCZEŚNIEJ istnieje super alternatywa Obwodnica tylko korzystać a czas przejazdu zbliżony a nawet krutszy TROCHĘ WYROZUMIAŁOŚCI I SZACUNKU DLA PRACY INNYCH NIEZADOWOLENI nie jesteście pepkiem świata lecz wedlug mnie JEDNOKOMURKOWCAMI
 Napisz to jeszcze raz, tym razem postaraj się po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aswalt z rolki?! Ja prdle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...